Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Dębniki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem Łomża

Stare Miasto,Łomża(Dębniki + 18 km)

520 000 zł280 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż niepowtarzalna posesja o powierzchni 2800 m , położona zaledwie kilka minut od Łomży. To propozycja dla osób, które szukają dużej prywatnej przestrzeni, chcą stworzyć dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Jaśminowa

Konarzyce(Dębniki + 20 km)

660 000 zł122,61 m² 5 382,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:387 m²

Projekt D1 jest projektem domu wolno stojącego z poddaszem użytkowym bez garażu. Charakterystyka domu: parter: - wiatrołap, - przedpokój, - łazienka, - część kuchenna (aneks kuchenny), - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Armii Krajowej

Stare Kupiski(Dębniki + 14 km)

1 349 000 zł238,09 m² 5 665,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Wyjątkowy, pięknie wykończony dom jednorodzinny wprowadź się od razu, bez żadnych dodatkowych kosztów! Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Piława Górna

Piława Górna(Dębniki + 23 km)

1 670 000 zł270 m² 6 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 270m2, na działce 1800m. Komfortowy, przestronny: 5 sypialni i salon /75m/, kuchnia z aneksem jadalnym, jadalnia. W pełni wyposażony z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Budy Czarnockie

Budy Czarnockie(Dębniki + 20 km)

1 149 000 zł192,70 m² 5 962,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 392 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu z przestrzenią i spokojem poza miastem? Nieruchomość w Budach Czarnockich to idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Kuropatnik

Kuropatnik(Dębniki + 4 km)

335 000 zł136 m² 2 463,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja Bardzo klimatyczny mały domek w centrum Kuropatnika, największej miejscowości w gminie Strzelin. Miejscowość zadbana, malowniczo położona z łatwą komunikacją. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Henryków(Dębniki + 11 km)

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

To nie jest dom na później. to miejsce, w którym możesz zamieszkać od razu i po prostu żyć spokojniej, wygodniej i bardziej świadomie. Bez kompromisów, bez remontów, bez niepewności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Ostrołęka(Dębniki + 25 km)

746 000 zł150,28 m² 4 964,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²